Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Strzęboszów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Grębosze

Grębosze(Strzęboszów + 12 km)

46 000 zł4 400 m² 10,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka zadrzewiona w otoczeniu lasów :) lokalizacja : Grębosze gmina Radoszyce , Działka ma powierzchnię 4400m2! Do pobliskiej Sielpi Wielkiej ok 8km Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Opoczno(Strzęboszów + 25 km)

1 400 zł32,30 m² 43,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia w Opocznie *** szukasz mieszkania do wynajęcia ? możesz już teraz wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kozów(Strzęboszów + 12 km)

320 000 zł189,10 m² 0,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

3 domy w stanie surowym otwartym Kozów, smyków (powiat konecki) Na sprzedaż trzy domy jednorodzinne o powierzchni 189 m każdy położone na osobnych działkach w pięknym, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Ruda Strawczyńska

Ruda Strawczyńska(Strzęboszów + 25 km)

699 000 zł6 672 m² 104,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks dwóch działek o numerach ewidencyjnych 782 oraz 780/1 o łącznej powierzchni 6672 m (782 - 2811 m , 780/1 - 3861 m ). Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dęba-Kolonia

Dęba-Kolonia(Strzęboszów + 3 km)

78 000 zł3 200 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 3 200 m2 , zlokalizowana w miejscowości Dęba Kolonia, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na 3 jednorodzinne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grzymałków(Strzęboszów + 19 km)

300 000 zł21 600 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 21 600 m2 , zlokalizowana w miejscowości Grzymałków, gm. Mniów. Działka płaska, w drugiej linii od drogi asfaltowej, niezagospodarowana, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Topolice

Topolice(Strzęboszów + 16 km)

139 000 zł4 700 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę rolno-budowlaną położoną w miejscowości Topolice w gminie Żarnów. Działka z dostępem do drogi asfaltowej, z przyłączem prądu, kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Wierzchowisko(Strzęboszów + 9 km)

90 000 zł7 000 m² 12,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Wierzchowisko, gmina Żarnów. Teren położony w spokojnej wsi, bliska odległość do lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Nadole

Nadole(Strzęboszów + 14 km)

386 000 zł16 200 m² 23,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Na sprzedaż malownicza działka rolno-budowlana 16 200 m - Nadole (gmina Żarnów, powiat opoczyński) *** Lokalizacja: nadole, gmina Żarnów, powiat opoczyński, woj. łódzkie - spokojna wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Końskie

Nr 3,Końskie(Strzęboszów + 10 km)

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Drewniany domek letniskowy położony 240 m od głównej plaży w centrum miejscowości Sielpia Mała. Domek jest w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzęboszów

Strzęboszów,świętokrzyskie

205 000 zł176 m² 1 164,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 176,96 m2, położony na działce budowlano-rolnej ok 4000 m2. z poddaszem użytkowym w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Strzęboszów

Strzęboszów,świętokrzyskie

196 000 zł68 m² 2 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom murowany 68 m2 ocieplony , parterowy , 2 pokoje , kuchnia , łazienka , wc , pokój gospodarczy , kominek , c.o. gazowe , woda z sieci. Działka 55 arów , ogrodzona , zadbana , drzewa owocowe ,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij